Asansörlü Nakliyat

asansörlü nakliyat

İstanbul asansörlü nakliyat hizmeti yaygınlaşması ile çok katlı binalarda zamandan kazanmamıza sebep olmuştur. Bir çok asansör kiralama hizmeti talep eden firma işin ne denli hızlandığını çok iyi bilmektedir. Bu yüzden kurumsal nakliye firmaları tarafından günümüzde sunulan en önemli hizmetlerden arasında asansörlü nakliye ilk sırada gelmektedir

Binaların birbirlerine yakın olduğu, çarpık kentleşmenin yaşandığı yerlerde merdiven yapısının dar olması sebebi ile nakliye zorlaşmaktadır. Bina merdivenleri ile duvar boşluğu az olması evden eve nakliye esnasında birçok sıkıntıya sebep olmaktadır. Çalışanlarımız her ne kadar tecrübeli olsa da dar alanda çalışma her çalışana zorluklar çıkartmaktadır. Dönüş alanının darlığı, eşyaların büyüklüğü, hareket mesafesinin olmayışı işin iyice zorlaşması anlamına gelmektedir.

Sigortalı Asansörlü Taşıma

Asansörlü nakliyat hizmeti hemen herkesin tercih ettiği oldukça kullanışlı ve hemen hemen çalışma saatinden %50 kar edilmesini sağlar. Asansörlü nakliyat firmalar tarafından tüm nakliye hizmetleri son model taşıma araçları ve nakliye sektöründe yetişmiş uzman taşıma ekibi tarafından yapılır. Evden eve nakliyat veya ofis taşıma işlemleri sırasında eşyaların hasarsız ve hızlı bir şekilde taşınması için firma çalışanlarının kalifiyeli olması eşyalarınız ve sizler için çok önemlidir.

Boyut nakliyat sizlere onlarca personeli ile hızlı, kusursuz, sigortalı ve garantili taşıma hizmeti sağlar. Eğer şehir içi ve şehirlerarası nakliye arıyorsanız, sunduğumuz tüm hizmetler ile kısa süre için taşınma işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceğiniz anlamına gelir. İstanbul nakliyeci firması olarak kurumsal hizmetlerimizle taşınma sürecinizi kolaylaştırıyoruz. En iyi taşınma firması olarak bizlerle görüşmeden taşınma hizmetini gerçekleştirmeyiniz.

Asansörlü Nakliye Firması

İster şehir içi taşıma ister şehir dışı taşıma fark etmeksizin tüm nakliye hizmetleri baştan sonra biz gerçekleştiriyoruz. Giysi dolabından mutfak da bulunan bardaklara kadar tüm eşyalarınızı havalı naylon ile sararak paketleme hizmetini gerçekleştiriyoruz. Asansörlü nakliye firması olarak paketleri araçlarımıza güvenli şekilde istifliyor ve taşınacağınız adrese doğru yola çıkıyoruz. Yeni yaşam alanınıza kusursuz bir şekilde paketlediğimiz eşyalarınızı yerleştiriyor ve monte işlemlerini de ekibimizdeki ustamız tarafından gerçekleştiriyoruz.

Kısaca ev taşıma hizmeti her ne kadar sizin için büyük bir iş gibi gelse de yıllardır sektör içerisinde olmamızdan ötürü soğukkanlı hareket ederek tüm prosedürleri yerine getiriyoruz. İlk adresinize ücretsiz keşif hizmeti için ekibimiz geldiğinde sözleşme 2 taraflı olarak imzalanır ve tüm eşyalarınız sigorta kapsamında dahil tutulur. Sigortalı ve garantili nakliyat için hemen bize ulaşabilirsiniz.

-Asansörlü nakliyat hizmetini verdiğimiz alanlar;

  • Evden eve nakliyat,
  • Ofis taşıma,
  • Sigortalı nakliyat,
  • Şehir içi nakliyat
  • Şehir dışı nakliyat,
  • Uluslararası nakliyat,
  • Parça eşya taşıma,
  • Eşya depolama,

Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Yüksek katlı binalardan taşınma esnasında eşyaların dar merdivenlerde hasar görmesi yada yükleme sırasında oluşabilecek diğer hasarlar nedeniyle zarar görmesi muhtemeldir. Bu durumun personelin tecrübesi ile alakalı bir durum olmadığı, bina merdiven yapısının hareket kabiliyetine engel olduğu bilinmelidir. Asansörlü evden eve taşıma kapsamında bu tip sorunlara karşı en doğru çözümdür. Aynı zamanda hem zamandan tasarruf ederek hem de çok daha güvenli bir şekilde eşyaların taşınmasını İstanbul asansörlü nakliye firması olarak hemen bize ulaşabilir ve en doğru çözümü sağlayabilirsiniz.