Depolama

depolama

İstanbul eşya depolama fiyatlarının belirlenmesi konusunda, fiyatlara etki eden faktörler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Ev eşyaları için depo fiyatları, eşyanın miktarı, hangi depolarda saklanacağı ve eşya depolama firmasının sunduğu hizmet kalitesi gibi birçok etken kiralık eşya deposu fiyatları konusunda belirleyici olmaktadır.

En uygun fiyatı arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Depolama hizmeti almak istediğiniz firmadan mutlaka anlaşmadan önce depoyu önceden görmeyi talep ediniz. Bazı firmaların iyi bir depolama hizmeti veremediğini bilhassa şahit olduk ve oluyoruz. Mağduriyet yaşanmaması için kesinlikle hizmet öncesi boyut nakliyat ziyaret etmenizi tavsiye etmektedir. Profesyonel depolama hizmeti almak, maliyet ve eşyalarınızın güvende olması açısından oldukça faydalıdır.

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama hizmeti depomuzda bulunan eşyalarınızın yangın, deprem, hırsızlık ve benzeri etkenlerle zarar görmesi halinde eşyalarınızda meydana gelen zararı boyut nakliyat olarak karşılamaktadır. Nakliyat/Depolama şirketimiz depomuzda barınan her eşyanın gizli(özel) olmaması durumunda tek tek inceleyerek sigortalamaktadır. Depolama hizmeti boyunca eşyalarınızı geri teslim alana kadar sigorta hizmeti devam etmektedir. Sıkça karşılaştığımız bazı soruların direk sizlere cevaplarını verelim.

 1. Binalarımız doğal afetlere karşı dayanıklı ve tüm doğal afet sigortalarımız mevcuttur. Her eşya tek tek sigortalıdır.
 2. Tüm depo binalarımız görünür/görünmez kamera sistemleri ile gözetilmektedir.
 3. Depolarımız uluslararası standartlarda, nem ve rutubet olmayan yerlerde muhafaza edilir.
 4. Her gün havalandırılır ve her hafta dezenfekte edilir. Her ay ise ilaçlanır.
 5. Hizmet karşılığı %18 ile fatura kesilmektedir.
 6. Depo yerlerimizi istediğiniz zaman görebilirsiniz. Hatta depo kısmını görmeden depolama hizmeti almayınız.
 7. Eşyalar inşaat zemini ile değil, evinizdeki gibi parkelere temas eder. Eşyanız evinizde nasıl duruyor ise, depomuzda da o şekilde duracaktır. Eşyalar asla üst üste konulmaz.

depolama

[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]

İstanbul Eşya Depolama

Uzun yıllar boyunca ev eşyası depolama sektöründe yer almamız nedeni ile, üst düzey bilgi ve birikimle profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul eşya depolama olarak sunduğumuz depolama hizmeti kapsamında profesyonel bir şekilde uygulayarak maksimum kalitede hedefliyoruz. Bireysel ya da kurumsal olarak İstanbul eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimize sorunsuz ve kusursuz hizmet sağlıyoruz. Çünkü tüm ekibimiz işinde uzman ve profesyonel olmaktadır. Depolama hizmeti almak ne derece mantıklı sizlere bir kaç neden sayalım.

 • Belirli süreli evde bulunmadığınız dönemler için, ev kirası vermek zorunda kalmazsınız.
 • Eşyalarınız güvenli bir ortamda güvenlik, özel bölme ve kameraların sürekli açık olduğu yerde saklanır.
 • Depolandığı alanda asla rutubet, nem, küf ve kirlenme gibi bir durum olması mümkün değildir.
 • Tüm hizmetimiz sigortalı ve garantili olarak sağlanmaktadır.
 • Güvenli ortamda eşyalarınız dilediğiniz süre zarfında kalabilmektedir.

Evden eve nakliyat, depolama ve paketleme hizmetleri ayrı ekipler tarafından verilmektedir. Her ekibimiz sadece uzmanlık alanında faaliyet göstermesinden ötürü sizlere boyut nakliyat olarak çözüm ortağınız olmayı teklif ediyoruz. Eşyalarınızın her tür güvenliğini düşünen ve tüm talepleri yerine getiren boyut nakliyat güvenli depolama hizmetini sağlamaktadır. İstanbul da her iki yaka da da hizmet veren şirketimizi tercih edebilirsiniz. Aklınıza takılacak tüm sorular için boyut nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

depolama

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][/siteorigin_widget]

Kiralık Depo Hizmeti

Kiralık depo hizmeti aldığınızda depolarımızın tüm bölgelerinde rutin(günlük, haftalık) temizlik, ilaçlanması yapılmaktadır. Eşyalarınız kiralık depo da muhafaza edildiği esnada rutubet, nem, kir ve toz örtüsü gibi olmaması gereken durumlar için ekstra önlemlerimiz olmaktadır. Boyut nakliyat İstanbul merkezli çalışarak tüm ülkemize eşya depolama hizmeti olarak 20 yılı aşkındır bulunmaktadır. Kiralık depo, artan eşyalar veya korunmak istenen eşyalar için bize danışabilirsiniz.

Boyut nakliyat olarak eşya depolama sigortası ve ekonomik fiyatları ile sizlere en iyi imkanları sağlamaktadır. Güvenli, temiz, bakımlı, nem ve rutubetten uzak olan depolama koşullarında 7/24 güvenlik ve güvenlik kamerası bulunan hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Eşyalarınızı güvenle saklayabilir ihtiyaç halinde onlara 7/24 ulaşabilirsiniz. Kışlık lastikleriniz, antika malzemeleriniz, değerli tablolarınız ve kırılabilir cam malzemeleriniz özel paketleme ve ambalajlama ile ekonomik fiyatlarda korunacaktır. İstanbul kiralık depo fiyatlarımız ile siz değerli müşterilerimize en ekonomik fiyatlarda üstün kalitelerde hizmet vermekteyiz. Ofis depolama, eşya depolama hizmetleri için boyut nakliyat dan fiyat almadan sözleşme yapmayınız. En iyi fiyatlar ile en kaliteli hizmet taahhüdü veriyoruz.