Eşya Depolama

EŞYA DEPOLAMA

Şuan kullanmadığınız ve bir alanda eşya depolama ihtiyacınız var ise şartlarımız tam size göredir. Depolama hizmetini sağlayan firmanın özenli ve doğru bir şekilde görevini yerine getirmesi gerekmektedir. Adet ve hacimler dikkate alınarak depolama alanları doğru şekilde ayrılmaktadır. Doğru bir seçim yaparak hijyenik ortam, korunaklı yer ve kısa sürede ulaşabileceğiniz depolar da muhafaza ediyoruz. Boyut nakliyat ile iletişime geçerek eşya depolama hizmeti almak istediğinizi söylediğinizde eşyalarınızın hangi depolarda muhafaza edileceği bilgisini alabilirsiniz. Hatta dilerseniz nerede depolanacağını da gösterilmektedir.

İster tüm ev eşyası ister bir kaç koli isterseniz de tüm ev eşyası deposu ihtiyacınızda boyut nakliyat depolama hizmeti tam sizlere göredir. Tüm ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak depomuz oldukça güvenlikli olmaktadır. Her kapıda farklı kilit sistemleri, 7/24 gizli/görünür güvenlik kamerası ile korunmaktadır. Rahatlıkla eşyalarınızı içinde ne olduğunu bilmemize gerek olmadan bizlere emanet edebilirsiniz.

Eşya Depolama Ücreti

Piyasada bir çok eşya depolama hizmeti sağlayan firma bulunmaktadır. Bir çoğumuz işini özveri ile gerçekleştiriyor olsak da işini geçici bir iş olarak yapan kişilerde mevcuttur. Yıllardır sektör içerisinde olmamızdan ötürü piyasada öncü firmalardan biriyiz ve müşterilerimize nakliye, depolama hizmetlerini en iyi ücretler ile sağlıyoruz. Eşya depolama ücreti için iletişime geçtiğinizde sizlerden depolama yapmak istediğiniz eşyanın bir kaç görüntüsünü istiyoruz. Bu ürün kapalı koli, paket içerisinde ise dışından ölçü, ağırlık istiyoruz. Verdiğiniz bilgilere istinaden hemen sizlere en iyi fiyatı veriyoruz.

Fiyatta anlaşılması durumunda boyut nakliyat ekibi en uygun aracı seçerek adresinize geliyor ve ekstra paketleme gerekiyor ise paketleme işlemi yapılarak eşyalarınızı araçlara istifleme işlemi yapılıyor. Ardından dilerseniz sizlerin de eşlik edebileceği depolarımızdan lokasyona en yakın olan ve müsait olan yere doğru yola çıkıyoruz. Eşyalarınız araçtan indirilerek yüksek güvenlikle depolarımızı bırakılır ve sizler tekrar talep edinceye kadar kilit altında muhafaza edilir. Yüksek fiyatlar ödemeden doğru ücretler ile evden eve nakliyat firması olan boyut nakliyattan eşya depolama fiyatı da alabilirsiniz.

EŞYA DEPOLAMA

[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]

Eşya Depolama Güvenli Depo

Eşya depolama hizmeti de günümüzün en modern işlemleri arasında yerini almıştır. Eşya depolama işlemleri sayesinde normalde evinizde koymak için yer bulamadığınız veya atmak istediğiniz eşyalarınızı depoda muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Eşyalarınızı emanet edeceğiniz firmanın her zaman güvenilir ve temiz bir firma olmasına özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bazı dönemlerde evinizde olmayabilir ve uzak bir şehre gidecek olduğunuzda önem verdiğiniz eşyaları eşya depolama hizmeti alarak kusursuz ve güvenli şekilde muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Bir başka önemli konu ise bir süre evinizden uzak kalacaksanız eşyalarınızın sadece durması için ev kirası ödemeniz sizler için ekstra maliyet olacaktır. Fakat boyut nakliyat eşya depolama hizmetini ev kirasına oranla çok daha düşük bir ücretle dilediğiniz sürede deposunda muhafaza ettirebilir ve hiç bir kusur gelmeden dilediğiniz zaman teslim edilebilmektedir.