Ev Taşıma

Ev Taşıma

Yaşadığımız mekanları geride bırakıp taşınmak her zaman zor ve stresli olmuştur. Ev Taşıma planınız varsa mutlaka belli süre öncesinden hazırlık yapmaya başlarsınız. Bir çoğumuzun ilk aklına düşen endişe ise değer verdiğimiz ev eşyalarımızın güvenli taşınıp taşınmayacağı ve nakliye sırasında hasar alıp almayacağıdır. Bu tüm taşıma/nakliyat hizmeti almak isteyen kişilerin düşüncesidir. Boyut nakliyat olarak bu sorunu tamamiyle ortadan kaldırarak hizmet veriyor ve kusursuz bir taşınma hizmeti sunuyoruz.

Önceki yıllara senelere göre evden Eve nakliyat sektöründe oldukça iyi yönde gelişmeler olmakta ve rekabet sebebiyle kalite artmaktadır. Bunda etkili olan ise müşterilerin artık daha fazla seçici olması ve kötü niyetli firmaların ise bu sektörde barınmasıdır. Evden eve nakliyat konusunda uzmanlaşan boyut nakliyat olarak sizlere Ev taşıma esnasında nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız.

Ev Taşıma Öncesi Hazırlık Süreci

Taşıma için bir tarih üzerinde anlaşıldığında ev ve daire sahibi için hazırlık süreci genelde hemen başlarken boyut nakliyat firması için taşınmadan bir gün hazırlık sürecidir. Ev taşıma için müşterilerimiz genelde haftalar öncesi paketleme, koli yapmaya başlar. Bizim önerimiz bu konuda bir zahmete girmememiz yönündedir. Boyut nakliyat 20 yılı aşkındır sektör içerisinde olmasından ötürü ve tüm personellerimiz işin de uzman olması tüm süreci kolaylıkla geçirmenize sebep olacaktır.

Boyut nakliyat uzman personelleri, yardımcı ekipmanlar ve malzemeler ile tüm ürünlerde paketleme ve ambalajlama ile daha korunaklı evinizin taşınmasını sağlar. Ev sahibine burada düşen en önemli husus maddi veya manevi değeri yüksek olan eşyayı, ürünlerini, takı ve paraları ortada bırakmamasıdır. Taşınma öncesinde kendinize yapacağınız çanta ile bu kıymetli parçaları yanınızda muhafaza etmeniz gerekmektedir. Boyut nakliyat şirketi için hazırlık süreci de en fazla dikkat edilenler ise evdeki eşyaların hacmine göre yeterli bir büyüklükte araç hazırlanmasıdır. Mobilya sökümü içinde ayrıca işi sadece sökme ve montajlama olan ustamızda ev taşıma esnasında bizlerle olacaktır.

ev taşıma

[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]

Ev Taşıma Yapılırken Ne Yapmalı

Taşınma günü gelip çattığında bir çok kişi hangi eşyaların öce taşınacağı ve buna benzer soruların cevabını aramaktadır. Bir evden eve taşıma firması gözünden değerlendirdiğimizde ev taşıma işlerinde aşağıdaki sıralamada genelde taşıma yapılmaktadır.

  • Öncelikle taşınmada ambalajlama ve paketleme işleri yapılır, bunun için ise gerekli ekipman daire içine taşınır.
  • Mobilya, dolap ve masa gibi ürünler için teknik personellerimiz söküm işlemini itina ile yaparlar.
  • Gerekli sayıdaki personel ise kırılacak eşyaları paketlerken bir yanda da diğer personeller ağır eşyaların taşıma hazırlığına başlarlar
  • Nakliyat kamyonu içerisinde ilk olarak genelde beyaz eşya grupları istiflenir.
  • Hacimli koltuk takımları ve mobilyalar ise beyaz eşyalardan sonraki aşamada yüklemesi yapılmaktadır.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *