Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Son yıllarda bir çok işin fiyatı gözle görülür şekilde artarken evden eve nakliyat fiyatları için bunu söylemek pek mümkün değildir. Rahatlıkla söyleyebiliriz ki fiyatlar açısından bakıldığında 5 yıldır yerinde sayan bir cetvelde boyut nakliyat olarak sizlere hizmet vermekteyiz. İstanbul nakliyat konusunda son derece seçimi bol alternatif size sunarken fiyatlarda da farklı seçenekler ile karşınıza çıkarmaktadır.

Evden eve nakliyat fiyatları ortalaması İstanbul da hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında hemen hemen aynıdır. 2000 – 6000 TL civarında bir bedelle başlayıp daire tipi ve eşya hacimlerine büyüklüklerine göre 3000-10000 TL çıkan rakamlar görülmektedir. Boyut nakliyat fiyatları belirleyen bir çok neden bulunmaktadır. Bunlar bazıları nakliyat firmasının kurumsallığı ve taşımadaki kalitesi rol oynarken diğer detayda eşyanın adetleri ile yeni adresin taşınma bölgesine uzaklığıdır.

Nakliyat Fiyatlarını Neler Etkiler?

Taşımacılık sektöründe sabit bir fiyat ve alt üst limitler bulunmamaktadır. Genelde evden eve nakliyat firmaları birbirlerinin fiyatlarından haberdar olmakta ve yakın bir fiyatta rekabeti korumaktadır. Evden eve nakliyat fiyatları için bazı kritik noktalardır ki bu fiyatın tam olarak şekillenmesini sağlar. Bir kaç örnekle bahsedelim, iki ev arasındaki mesafenin ne olduğu fiyatın ortalama çıkmasına neden olan etkenler biridir. Nakliye şirketleri burada 30 km civarı bir alanda fiyat farkı uygulamamaya gayret gösterirken bunun aşılması söz konusu olduğunda fiyat değişkenlik gösterir. Sizler bir taşınma sürecinde nakliyat firmasına telefon açtığınızda sizlere sorulacak il sorulardan biri adresinizin neresi olduğu ve eşyanın nereye taşınacağıdır.

Evden eve nakliyat fiyatları için yine firmaya telefon açtığınızda size yöneltilecek 1. belki ikinci soruda evinizin büyüklüğüdür. Örnek vermek gerekirse 2+1 dairenizin olduğunu söylediğinizde telefonun karşısındaki firma yetkilisi maksimum olarak bir ev işinde 2+1 yapıda kaç adet eşyanın olacağını tahmin etmektedir. Fiyatta bu şekilde kolayca müşteriye verilmektedir. Boyut nakliyat olarak yüzlerce ev eşyası taşıma hizmeti verdiğimiz için kaç oda olduğunu tahmin edebiliyoruz. Fiyatlara tesir edecek bir diğer ayrıntıda taşıma uygulaması için özel bir anlaşma, sözleşme ve garanti istenip istenmeyeceği ile ilgilidir. Sigortalı taşımacılık şu an için ülkemizde olduğu gibi İstanbul da da henüz tam yerine oturmamış olup ekstra bir bedel ile sizlere sunulmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Anlaşmazlıklar Nelerdir?

Fiyatlar da her ne kadar iş başlangıcında firma yetkilisi ile mutabık kalsanız da kimi kötü kişiler ve şahıslar nedeni ile canınız sıkılabilir. Yukarıda ikinci maddede bahsettiğimiz detayda 2+1 daire sahip olduğunu söylediğiniz düşünelim ve firma yetkilisinde size buna göre bir fiyat vermiştir ve sizlerde bunu uygun kabul etmişsinizdir. Ancak iş kabul edilip taşınma günü gelip işlem başladığında bazı nakliye firmaları buna itiraz edebilir. Evinizde bulunan bir çocuk odası için siz bunu bize bahsetmediniz diyebilir. Bunun içinde ekstra bir ücret tarafınızdan isteyebilir. Siz her ne kadar 2+1 bir bir daire olup bir odanın salon yerine çocuk odası olduğunu söyleseniz de kabul etmeyecek ve fiyat farkı oluşturacaktır. Ayrıca çocuk odalarındaki mobilyalarda bir çok nakliyat firması tarafından sökülüp montajından imtina edilmektedir.

Boyut nakliyat olarak evden eve nakliyat fiyatları için daha sağlıklı bir çözüm için ücretsiz ekspertiz isteyebilir ve anlaşama yapmadan önce eşyaları ve fiyatı kayıt altına alabilirsiniz. Evinizi taşıyacak olan şirketten mutlaka taşıma öncesinde keşif yapmasını talep etmelisiniz. Boyut nakliyat olarak bugüne kadar yüzlerce ev taşıma hizmeti verdik ve tüm hizmetler öncesinde herhangi bir yanlış anlaşılmaya mahal vermemek için ücretsiz keşif yaparak eşyaları ve fiyatı kayıt altına almış bulunmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][/siteorigin_widget]

2022 Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şu an yaşadığımız yıl içerisindeki fiyatları sizlere üst bölümde ortalama olarak belirttik. Ancak daha sağlıklı ve net bir ev taşıma fiyatı için mutlaka firma uzmanımızla görüşmeniz gerekmektedir. Bizlere telefon açıp eşyalarınızın genel bir sayısını söyleyebilir veya önemle belirttiğimiz gibi ücretsiz ekspertiz desteği alıp uzmanımızın eşyalarınızı yerinde görüp evden eve nakliyat fiyatları için tarafınıza en doğru bilgiyi vermesini isteyebilirsiniz.

Telefonla yada whatsapp üzerinden konuşma ile net fiyat verilmez, verilemez. En doğru fiyatı ücretsiz keşif ekibi verecektir. Eşyalarınızı yeni yaşam alanına taşıma hizmetini ister asansörlü nakliyat ister parça eşya taşıma gibi hizmetler olsun mutlaka keşif hizmeti verilmelidir. Eşyaların hacmi, çokluğu, bina çıkış alanları, eşya durumuna göre belirlenecek araç, yol uzunluğu gibi daha sayabileceğimiz çok sebep bulunmaktadır. Boyut nakliyatı arayın, hemen gelip en doğru fiyatı verelim ve sigortalı olarak taşıma yapalım.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *