Hakkımızda

Biz Kimiz

Boyut nakliyat firması olarak 1980 yılların başında kurulan firmamız, temelden beri İstanbul da var olmaktadır. Firmamız tüm çalışan kadrosu ile eğitimli ve bu işte tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Taşıma esnasında oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçmek adına ekstra önem sarf etmektedir. Boyut nakliyat olarak evden eve taşıma, ofis taşıma, şehirler arası taşıma, uluslararası taşıma, parça eşya taşıma ve son günlerde sıkça tercih edilen asansörlü taşıma hizmeti vermektedir.

Nakliye sektöründe profesyonel olarak çalışan firmamız depolama alanları olarak da oldukça geniş kapsamlı çalışmaktadır. Eşya depolama, ofis depolama, konteyner depolama ve özel eşya depolama gibi tüm depo ihtiyaçlarınız kusursuz sağlanmaktadır. Boyut nakliyat geniş kadrosu ve geniş araç kapasitesi ile aynı gün içerisinde onlarca nakliye hizmeti verebilmektedir. İşin uzmanları ile çalışarak sorunsuz ve vaktinde nakliye hizmetini alabilirsiniz.

Ev taşıma hizmeti ve kamu, fabrika, işyeri taşıma hizmeti için de kurumsal taşıma hizmeti verilmektedir. Titizliğe ve güveni ön planda tutarak hiç bir ihtiyacınızı göz ardı etmeden kusursuz taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Tüm çalışma ruhsatlarına sahip firmamız, K3 yetki belgeli nakliye şirketi K3 belgesi olan şirket konumunda bulunan ve taşımacılık belgeleri tam olan şirketlere verilir.  Vergi Mükellefi ve Türk Ticaret Odası Kayıtlı Firma Vergi levhası ve Türk ticaret odasına kayıtlı tüm resmi belgesi ile tüm odalara kayıtlı olarak hizmet sağlıyoruz.

Taşıma ve depolama hizmetinde paketleme hizmetini ilk sağlayan firmalardan olan boyut nakliyat sizlere boyutlar ötesi bir hizmet sağlayacaktır. İşi uzmanına bırakın ve paketleme, eşya taşıma, en son eşya yerleştirme işlerini bizlere bırakın.

5

34