Konteyner Depolama

konteyner depolama

Uzman ve işini saygı ile yerine getiren boyut nakliyat, konteyner depolama hizmeti verilmektedir. Tarafımızca sağlanan konteyner depolar çelik malzemeden üretilir. Sağlam ve güvenilir olması açısından önem arz etmektedir. Konteyner depolarını eşya depolamak için yük konteynerini şeklinde de kullanılır. Eşyalarınızın çoğunluğuna göre normal depo kiralamaktansa konteyner kiralama da sizlerin için daha iyi olacaktır. Profesyonel çözümler için boyut nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul konteyner depo kiralama hizmeti alabilir ve eşyalarınızın düzenli istif yapılması sağlanabilir. Eşyalarınız teslim alınırken öncelikli olarak düzenli paketlenmesi yapılır. Ardından eşyalarınız araçlarımıza yerleştirilerek konteyner a yükleneceği alana getirilir. Dilerseniz de sizlerin de eşlik edebileceği şekilde eşyalarınız araçlardan konteyner a istiflenmesi özenle gerçekleştirilir. Dilerseniz raflı konteyner yada özel tasarım konteyner tercih edilebilir.

Kiralık Konteyner Deposu

Konteyner depolama hizmetine firmanıza ait olan kiralık konteyner ile alabilirsiniz. Konteyner depolarımız genel olarak çelik malzemeden üretilmiştir. Sağlam ve güvenilir olan bu konteyner depolarımız ile eşyalarınızın muhafazası kaliteli bir şekilde yapılır. Eşya depolama konteyner aramızda eşyalarınızın düzenli bir şekilde istiflemesi yapılır hiçbir eşyanız birbirine çarparak zarar görmez.

Kiralık konteyner fiyatı tamamiyle kiralanacak olan konteyner büyüklüğüne göre değişir. Eşya depolama için konteyner almak oldukça maliyetli olabilir bu gibi durumlarda boyut nakliyat firmamızı arayarak kiralık konteyner deposu hizmeti alabilirsiniz. Konteyner satın almaktansa kiralamak yıllık bazda oldukça uygun fiyatlı olmaktadır. Konteyner kiralama ile eşyalarınızı uygun bir şekilde depolayabilirsiniz. Eşyalarınızın düzen ve tertip içerisinde depolanmasını istersiniz Boyut nakliyat firmamızda dolaplı ve raflı konteyner mevcuttur. Eşyaları istifleme düzenli yerleştirme dikkat önem göstererek yapılmaktadır.

konteyner depolama

[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]

Eşya Depolamak İçin Konteyner

Eşyalarınız konteyner içinde olmasından ötürü çelik yapısı sayesinde eşyalarınız zarar görmeden pratik ve ekonomik bir biçimde depolama imkanı sunmaktadır. Dayanıklı ve dış etkenlere maruz kalmadan uzun süreli kullanıma sahip olan konteyner depolama kiralama oldukça avantajlıdır. Özel eşya depolama hizmeti için de konteyner kiralama yöntemini tercih edebilirsiniz. Hiç bir dış etkene maruz kalmaz ve 7/24 güvenlik kamerası ile depolar takip edilmektedir.

Kiralık depolara istiflenmiş eşyalarınız evden çıkışından ve tekrar eve girişine kadar boyut nakliyat tarafından sigortalı olmaktadır. Paketleme yapılan ve içerisine istif yapılmış şekilde uzun süre durabilen eşyalar da herhangi bir küf, tozlanma ve rutubet olmayacağını garanti ediyoruz. Depolama alanında en güvenilir çözümlerden biri olan eşya depolamak için konteyner dilediğiniz süre boyunca kiralama yapabileceğiniz en iyi çözümdür.

konteyner depolama

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][/siteorigin_widget]

İstanbul Depo Konteyner

İstanbul merkezli çalışan boyut nakliyat tüm ev ve işyerlerimizde zaman içinde eşya fazlalığı yada yenilenen eşyalar için eskileri konteyner depolara koyabilirsiniz. Çözüm olarak düşünüldüğünde kişiler eşya depolama sisteminden faydalanabilirler. Bu hizmeti kullanan kişi ve firmalar hem ekonomik olarak tasarruf sağlarken hem de dilediğinde fazla eşyalarına rahatlıkla alabilirler.

Konteyner kiralama hizmeti genel olarak İstanbul depo konteyner firması olan boyut nakliyat ekiplerince sağlanır. İstanbul depo konteyner hizmetini verirken evinizden alınacak olan eşyalar için depolama biriminde çalışan personellerimiz hizmet vermektedir. Depolama ayrı evden eve nakliyat ekibi ayrı olarak hizmet sağlar. Kiralama hizmeti verdiğimiz konteyner tamamiyle depolama amacı ile tasarlanmış olup tüm yasal prosedürleri yerine getirmiş ve sertifikalı olmaktadır.

konteyner depolama

Konteyner Kiralamanın Sağladığı Avantajlar

Depo kiralamak için konteyner seçtiğinizde eşyanızın size özel bir alanı olacaktır. Rahatlıkla erişebileceğiniz içinde istediğiniz zaman içerisinden eşya alabilir ve eşya ekleyebilirsiniz. Güvenli kiralama ve nakliyat hizmeti veren şirketimiz yüzlerce deposu bulunan İstanbul merkezli çalışmaktadır. İçinde bulunamadığınız zamanlarda ev yada iş yeri kirası ödemek yerine Konteyner deposu kiralama çok daha maliyet olarak uygun olmaktadır.

Teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak tasarladığımız uygulama ile deponuzu(dışardan) 7/24 canlı izleyebilirsiniz. Güvenliğe çok önem veriyor ve kiralama dönemi boyunca sıfır tolerans ile çalışıyoruz. Sizlerle paylaşacak olduğumuz şifre ile deponuzu günün her saati izleyebilir ve aklınıza hiç bir şey takılmamasına özen gösteriyoruz. Boyut nakliyat tüm çalışmaları özenle gerçekleştirir ve her alanda daima müşterilerimiz lehine hizmet sağlamaktayız. Boyut nakliyat olarak firmamızdan bilgi almadan konteyner kiralama yapmamanızı tavsiye ederiz.