Ofis Depolama

ofis depolama

İstanbul ofis depolama için sağlam bir depo kiralama şirketine başvurmak en rahatı olacaktır. Boyut nakliyat olarak güvenle depolama vereceğimiz hizmet kalitesiyle ortaya çıkmaktadır. Eşyalarınızı güvenle depolayacağınız firmamızda bizim için çok kıymetlidir. Boyut nakliyat olarak ofis eşyası depolama, ofisinizde birikmiş ve yer kaplayan evrakları, dosyaları da ayrıca depolama hizmetini vermekteyiz. Anahtarının sadece sizde olacağı, şahsınıza özel anahtarlarla güvenlik sıkıntısı yaşamadan fazla gelen tüm eşyalarınızı bize rahatlıkla emanet edebilirsiniz.

Eşya depolamanın önemli bir görev olduğunu bilerek ofis depolaması, hemen hemen günümüzde her depo şirketi tarafından verilen bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle çoğu firma ofis depolama hizmetini ev depolaması başlığı altında göstermekte ve genel olarak sizlerle paylaşmaktadır. Boyut nakliyat firmamız ofis depolama hizmeti için ayrı ekipleri olmakta ve uzmanlıkları bu alanda olmaktadır.

İstanbul Ofis Depolama

Ofis depolama denildiği zaman akla ilk gelen masa sandalye gibi eşyaların depolanmasıdır. Bazı firmalar sadece bu eşyaları depo edebilecek kapasiteye sahiptir ve sadece bu eşyaları kabul ederler. Ama biz size bu eşyaların yanı sıra, zaman içerisinde ofisinizde birikmiş ve çok yer kaplayan evrakların, dosyaların da depolanma hizmetini vermekteyiz. Anahtarının sadece sizde olacağı, şahsınıza özel anahtarlarla güvenlik sıkıntısı yaşamadan fazla gelen tüm eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz.

İstanbul Ofis depolama hizmetinin, ev depolama hizmetinden hiçbir farkı bulunmamaktadır. Bu nedenle ofis depolama hizmeti alırken, ev eşyalarınız nasıl depolanmıyorsa ofis eşyalarınızda aynı şekilde depolanacaktır. Bunun sebebi, ofis eşyalarının içerisinde de mobilya ürünlerin bulunması olacaktır. Ofisinizde yer alan klasör ve dosyalarda kolileme ya da raf sistemi ile depolanacaktır. Güvenilir ve kaliteli depo şirketleri ile anlaştığımızda depo şirketleri tarafından ofislerimize ücretsiz olarak gelinecek ve eşyalarınız ücretsiz bir şekilde sizlerden teslim alarak depolanacaktır.

ofis depolama

[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]

Ofis Eşyası Depolama

Eşya depolamanın bir alt unsuru olarak gördüğümüz ofis depolaması, hemen hemen günümüzde her depo şirketi tarafından verilen bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle çoğu firma ofis depolama hizmetini ev depolaması başlığı altında göstermekte ve genel olarak sizlerle paylaşmaktadır. Depolama hizmetlerinden faydalanabileceğiniz bir alanda ofis depolama hizmetidir. Ofis Depolama firmamızın profesyonel ekipmanları , uzman kadrosu ile üst düzey tecrübemizi ortaya koymaktayız. Ofis Eşyalarınızı öncelikle kaliteli malzemelerimiz, son model filolarımız ile taşıyoruz.

Depolanacak eşyaların nakliye işlemleri bizzat firmamız tarafından yapılır. Eşyalarınız depoya yerleştirildikten sonra firma tarafından sizlere yedek bir depo anahtarı verilir. Bu anahtar sayesinde istediğiniz zaman deponuza gelip eşyalarınızı kontrol edebilir ve eşyalarınıza göz atabilirsiniz. İstanbul Eşya depolama ihtiyacı genel olarak evinizde veya ofisinizde koyacak yer bulamadığınız ancak sonradan işinize yarayabilecek eşyalarınızı depolamak için kullanılmaktadır. Eşyalarınızı her türlü kötü etkene karşı korunaklı depolarımızda korumaktayız. Deprem, sel, yangın gibi doğal afetlere karşı gerekli önlemleri almamıza rağmen bütün eşyalarınızı değerinde sigortalayarak depolamaktayız.

ofis depolama

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][/siteorigin_widget]

Eşyası Depolama Sistemleri

İstanbul  Eşyalarınız De-monte hale getirilerek paketlenir. Taşıma işleminden sonra depoya gelen eşyalar kişiye özel depo alanlarında depolama işlemi yapılır. Kişiye özel anahtar sahibine teslim edilir. Kişiye özel eşyalar tekrar ev taşıma işlemi yapıldığında firmamız tarafından nakliye edilir. Anahtar teslim ile işlem tamamlanır. Evden eve nakliyat hizmeti, şehirler arası nakliyat, paketleme, asansörlü nakliyat, depolama gibi hizmetler farklı ekiplerimiz tarafından profesyonel olarak sağlanır.

Daha öncede belirttiğimiz gibi ofis eşyalarınızın depolanma işlemi, ev eşyası depolama ile aynı yapılmaktadır. Ofisinize gelen ofis depolama hizmeti veren firmalar eşyalarınızın boyutuna ve ağırlığına uygun bir şekilde paketleme yaparlar. Paketleme işleminden sonra eşyalarınız depoya götürülmek üzere firma araçlarına yüklenir. Eşyalarınızın büyüklüğüne ve bütçenize göre oda depo ve kutu depo seçeneklerimizi inceleyerek istediğiniz depolama seçeneğini seçebilir veya bizden ekspertiz talep ederek size uygun olan depolama şeklinin hangisi olacağını öğrenebilirsiniz.

ofis depolama

Ofis Eşyası Paketleme

Eşyalarınız paketlenirken türüne göre kolilere koyularak paketlenmektedir. Kolilere sığmayacak eşyalarınızın zarar görme ihtimalini göz önüne alıp kaliteli ambalaj malzemeleri ile güzelce sararak paketlemekteyiz. Depolarımızda kullandığımız kutu depolarımız dayanıklı malzemeden üretilmesinin yanında dış yüzeyinde eşyalarınızın havasız kalıp nem ve küf tutmasını engellemek için hava almasını sağlayan delikler bulunmaktadır. Depoya getirildiğinde eşyalarınız ağırlık ve boyutlarına göre sınıflandırılır ve farklı boyutlarda yer alan eşyalarınız farklı şekilde depo içerisine yerleştirilir. Bunun sebebi ağırlık ve boyut açısından farklı olan eşyalarınızın birbirine zarar vermesini önlemektir.