Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı
İstanbul ofis taşımacılığı hizmeti veren boyut nakliyat en iyi fiyatlar ile garantili çözümler sağlar. İstanbul ofis taşıma hizmetini garanti haricin de asansörlü ve marangozlu olarak standart nakliyat hizmetinin dışına çıkıyoruz. Ofis taşıma işlemlerinde sizlere en kısa sürede kaliteli bir hizmet sunmak için İstanbul ofis taşımacılığı yapan firmamızı tercih ederek farkı hissedebilirsiniz. Taşıma öncesi yapılan ambalajlama uygulaması ile ve binaların uygun olması durumunda asansör aracı kullanarak, en az zaman kaybı ile işlemleri bitirmektedir. Kısa sürede evden eve nakliyat yada iş yeri taşıma hizmetini işletmemizden alabilirsiniz.

Ofis taşımacılığı esnasında sizler paketleme yapsanız dahi firma ekibimiz gerekli gördüğü tüm eşyaları en iyi şekilde tekrar ambalajlayarak güvenliğini sağlar. Sökülmesi gereken büyük eşyalarınız marangozluk mesleği olan ekip kadromuzda ve taşınma esnasında yanımızda olan ustamıza emanet edilir. Söküm gerektiren eşyanız ustamız tarafından sökülür ve en iyi şekilde paketlenmesine refakat ederek araca yüklenmesini sağlar. Demonte yapılan eşyanız yeni adresinizde tekrar ustamız tarafından kullanılabilir hale getirilmek adına montajlama yapılır.

Ofis Taşıma Firması

Ofis taşıma işlemleri öncesi, iş yerinize gelen boyut nakliyat ücretsiz ekspertiz eşyalarınızın ölçümünü yapar. Ne tür eşyalar taşınacağını, hacim durumu, ağırlığı ve son olarak kusurları bulunmakta mı kontrol eder. Kontrol edilen tüm eşyalar sözleşme kapsamında kayıt altına alınarak iki taraflı olarak imzalanarak nakliyat hizmeti için verilen saatte ekip olarak gelinmektedir. Kurumsal ofis taşıma hizmeti veren firmamızı tercih ediyor olmanız süreci çok iyi atlatacağınız anlamına gelmektedir.

İstanbul ofis taşımacılığı kadrosu, belirlenen günde ofisinize gelerek kaliteli özel imalatımız olan havalı naylon ile gerekli gördüğü ambalajlama çalışması yapar. Ofis taşımacılığı yaparken malzemelerinizin paketleme çalışması, İstanbul ofis taşıma firmamızın eşyaların güvenliği ve zarar görmemesi için yapılır. Nakliyat sektöründe uzun yıllarda binlerce tecrübe edinmiş harika bir ekip ile sizlere zorluk ve aksilik çıkartmadan tüm hizmetin baştan sona en doğru şekilde ilerlemesini diliyor ve gerçekleştiriyoruz.

Asansörlü Ofis Taşıma

Profesyonellerden hizmet almak ayrıcalık değil tam olarak bir ihtiyaçtır. İstanbul Asansörlü ofis taşıma için dairenizin kaçıncı kat da olduğunu öğrendikten sora tam ihtiyaca uygun asansör taşınılacak adresinize intikal eder. Kaliteli hizmetleriyle ön plana çıkan nakliye firmamız, sizin de İstanbul içi veya İstanbul başka illere ofis taşıma işlerinizi en iyi fiyatlarla yapacaktır. İş yeri ve ofis taşıma işlerinde kalifiyeli kurumsal kadromuz ile İstanbul ofis taşımacılığı firması olarak, sizlere de aynı gün ücretsiz ekspertiz gönderimi yapılabilmektedir.

Eski ve köklü firma olmamızdan ötürü sektör içerisinde oluşabilecek tüm aksiliklerin önüne geçiyor ve sizler için çok kolay bir gün geçirmenizi diliyoruz.