Özel Eşya Depolama

özel eşya depolama

Özel eşya depolama hizmetini yılların deneyimi ile müşterilerin tüm beklentilerini çok iyi biliyor ve sizlere kusursuz depolamayı en ekonomik fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Boyut nakliyat çeyrek asırdan fazla sektörde olan bizler geçmişten günümüze kadar binlerce bireysel ve kurumsal firmaların ihtiyaçlarını çözümlemiştir. İstanbul eşya depolama hizmeti sunan şirketimiz, depolama da daima yenilikçi anlayışımız ile birlikte sizlerin memnuniyetini ve güveni ön planda tutarak tüm depolama gereksinimlerini yerine getiriyoruz. Eşyalarınızın özel olarak adlandırmanız onların oldukça kıymetli olduğunu anlayabiliyoruz.

Maddi yada manevi olarak kıymetli olan eşyanız bizler içinde değerli ve en kusursuz depolama yerine getirilecektir. Konteyner depolama yada özel depolama için inşaa edilmiş alanlardan hizmet alabilirsiniz. İstanbul kiralık eşya deposu hizmet veren firmamızın saklama bölümleri üst düzey imkanlara sahiptir eşyalarınızın güvenle korunması amacıyla özenle inşaa edilmiştir. Boyut nakliyat hem taşımacılık hem de depolama hizmeti için bilgi alabileceğiniz nadir firmalardan biridir.

İstanbul Özel Eşya Depolama

İstanbul ilçelerinde bulunan depolarımız tüm olumsuz ihtimaller düşünülerek tasarlanmış olup, hiç bir aksilik çıkmaması adına önlemler alınmıştır. Özel eşya depolama hizmeti alacağınız depolar; Görünür/görünmez kamera sistemleri ile 7 gün 24 saat kayıt altına alınmaktadır. Alınan kayıtlar 10 yıl süre ile muhafaza edilmektedir. Rutubet, toz, nem ve direk güneş ışığı almayacak şekilde düzenlemeler bulunmaktadır. Günlük rutin temizlik ve havalandırma yapılmaktadır. Belirli aralıklar ile ilaçlama yapılmakta olup irili/ufaklı canlıların girişini engelliyoruz.

Tüm ihtimaller göz önünde bulundurularak verilen özel eşya depolama hizmeti istediğiniz zaman aralığında kiralanabilmektedir. Boyut nakliyat ekibi depo kiralama hizmet talep ettiğinizde adresinizden özel eşyanızı paketlemesini yaparak teslim alır ve depolama alanına teslim ederek kilit altında muhafazasını sağlamaktadır. 7/24 görebileceğiniz deponuza ister beraber gidebilir yada sizler istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Depoların içerisinde size ait olan deponun anahtarının bir yedeği de sizde bulunacaktır.

özel eşya depolama

[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]

Özel Eşya Depolama Nasıl Yapılır

Depolama istediğiniz eşyanın çapı ve hacmi bizler için çok önemlidir. Ufak olan bir eşya için oldukça büyük bir depo kiralama gereksiz olacaktır. Bu sebeple keşif ekibi özel eşya depolama için adresinize gelecek olup depolanacak olan eşyanın ölçülerini not alacaktır. Ardından anlaşılan gün ve saatte kalın eşya koruma paketleri ile ambalajlanacak olup, oluşacak deformasyonun önüne geçilmektedir.

Özel eşya depolama için teslim alınan eşyalar anında sigortalanarak kiralama dönemi sona erene kadar devam etmektedir. Yangın, deprem, sel gibi felaketlerde herhangi bir hasarda sigortadan tüm zararınız karşılanmaktadır. Boyut nakliyat tüm evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetlerini kusursuz ve profesyonel olarak yerine getirmektedir.

özel eşya depolama

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][/siteorigin_widget]

Özel Eşya Deposu

Sözleşme ve sigortalı eşya depolama hizmeti sağlamamızdan ötürü tüm çalışmalar özenle ve prosedürler gereği yerine getirilir. 20 yılı aşkındır sektörde olan boyut nakliyat müşterilerimiz bir hizmet aldığında olabilecek tüm olasılıklar göz önünde bulundurularak hareket edilir. Bu sebeple keşif ekibinin alacağı notlar tam olarak nokta atışı hizmet almanızı sağlayacaktır. Bireysel yada kurumsal özel eşya depolama hizmeti alabilir ve dilediğiniz süre ile kiralama yapabilirsiniz.

Boyut nakliyat olarak kullanmakta olduğumuz teknolojik cihazlar ve programlar sayesinde kurumsal özel eşya deposu hizmeti sağlanmaktadır. Garantili olarak tüm eşyalarınızı dilediğiniz süre ile depolarımıza koyabilir ve istediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. Eşyalarınıza hiç bir zarar gelmeden teslim alınıp teslim edilecektir.