Paketleme

paketleme

Kolileme ve paketleme prosedürü her taşınma esnasında problem yaratan süreçlerden bir tanesidir. Taşınacak ev yada iş yerinin düşündüğü en önemli şey eşyaların düzgün ve hasarsız taşınmasıdır. Evden eve nakliyat ekipleri kolileme ve paketleme işlemleri nasıl yapması gerektiğini en iyi bilen kişiler olmasından ötürü bu işlemin nakliye firmasına devredilmesi en iyisi olacaktır. Boyut nakliyat olarak mutfak eşyalarına kadar dahi tüm eşyalarınızın paketleme işlemini yapıyoruz.

Sadece koli içerisinde eşyalarınızı koymanız hiç bir zaman iyi bir koruma sağlamaz. Kolinin yırtılma ihtimali, koli içerisine çok eşyalar konması, istifleme esnasında oluşabilecek çizikler gibi bir çok soruna sebep olabilir. Cam, elektronik eşya, beyaz eşya ve kırılacak/çizilecek tüm eşyalar pıt pıt yani balonlu naylon ile iyice sarılmalı ve boşluk kısımlarına da ek yapılmalıdır. Paketleme işlemini basit ve kolay olarak düşünmeyin, televizyon yada beyaz eşyada oluşabilecek bir kusur sizlere ciddi masraflar açabilir.

Eşya Paketleme Hizmeti

Nakliye olacak eşyaları balonlu naylonla paketleyip taşıma ekibi gelmeden siz bir tur eşyanızı sarabilirsiniz. Ekibimiz destek gerektiğini gördüğü paketlere fazladan pıt pıt sarar ve strafor kullanılarak asgari hasarla taşınma prosedürü sağlayacaktır. Elektronik aletler evimizin her yerinde yer alıyor ufak ev aletlerinden televizyona pek çok elektronik aletimiz evimize konumlanmış halde. Bunları taşırken taşımacılık firmanızın paketleme prosedürü en iyi şekilde yapması gereklidir zira en büyük parasal hasarı bu eşyalar getirmektedir.

Cam ve kırılacak eşyalarınız ilk olarak hususi kağıtlara sarılarak daha ardından özenle paketlenerek eşya taşıma prosedürü gerçekleştirilir. Bugüne kadar müşterilerimizin eşyalarını hasarsız taşımış olsak da her gün daha detaylı ve dikkatli davranarak bu güvenin devam etmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]

Paketli Eşya Taşıma

Boyut nakliyat tüm paketleme işlemlerinizden sonra eşyalarınızı kamyon, tır ve gideceği adrese göre paketlemektedir. Uzun yola çıkacak olan örneğin uluslararası taşımacılık hizmeti veriliyorsa eşyalarınız ekstra palet kasalara konularak çok daha güvenli hale getirilir. Ev taşımalarında ise standart prosedür uygulanmaktadır. Ev taşıma esnasında koli, paket her ne kadar sağlam olursa olsun asla atılarak konmamaktadır. Tek bir poşet dahi özenli ve dikkatli şekilde konulmaktadır. Kamyon istiflemesi ayrı bir incelik isteyen iş kolu olduğundan eşyaların dağınık dizilmesi üst üste birikeceği ve altta kalanların ezileceği anlamına gelir. Bu sebeple istifleme yapılırken de özen gösterilmektedir.

Eşyalarınızın paketleme işlemleri, taşıma ve yeni evinize yerleştirme işlemleri en iyi şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız boyut nakliyat ile hemen iletişime geçebilirsiniz.