Uluslararası Taşımacılık

uluslararası taşımacılık

İstanbul merkezli çalışan şirketimiz uluslararası taşımacılık hizmetini uzman ekip ile sağlar. İş için yada temelli taşınma fark etmeksizin hayatınızı kuracağınız yurt dışına taşınma hizmetinizde boyut nakliyat sizlere profesyonelce hizmet sağlayacaktır. Yeni hayatınızı kuracağınız eşyalarınızı özenli paketleme, kasalama yada destekli koliler ile paketlemesini yapıyoruz. Gidecek olduğunuz ülkeye en düzenli ve hiç bir sorun yaşamadan nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Develi hurda olarak uluslararası taşımacılık hizmetinde karayolu nakliyat, denizyolu nakliyat ve havayolu nakliyat olarak 3 ayrı hizmetimiz bulunmaktadır.

Belli periyotlar aralığında haftanın 2 günü sürekli yurtdışı taşımacılığı gerçekleştiriyoruz. Talep etmeniz durumunda adresinizde olan tüm eşyaların paketlemesini dahi şirket personelimiz gerçekleştirmektedir. Boyut nakliyat sizlere boyutlar arası kusursuz bir taşıma taahüt etmektedir.

Sigortalı Uluslararası Taşımacılık

Sigortalı uluslararası taşımacılık hizmeti için araştırma içerisine girmenizi tavsiye ederiz. Evden eve nakliyat hizmeti alacağınız firmanın işinde uzman ve eşyalarınıza sigorta yapması çok önemli olmaktadır. Boyut nakliyat olarak ister parça eşya eşya ister tüm ev eşyası fark etmeksizin tüm eşyalar özenle sigortalanmaktadır. Ayrıca sigorta sizler eşyalarınızı teslim aldıktan ve onayladıktan sonra tamamlanmaktadır. Her şey den önemlisi sizlerin kusursuz bir hizmet almanız ve verilen sözlerin yerine geldiğini görmenizdir.

Uzun yıllardır sektör de olan şirketimiz işini ciddiyetle yapmakta ve oluşabilecek aksilikler önüne geçmek için en verimli şekilde çalışmaktayız. Eşyalarınızı güvenebileceğiniz kişilere taşıtın. Yüzlerce nakliyat şirketi arasından en doğru firmayı seçmek oldukça zor olacaktır. Fakat bir kaç firma ile görüşerek en doğru fiyatı alabilirsiniz. Boyut nakliyat olarak sizlere en iyi fiyatlar ile sigortalı taşıma yapma hizmeti veriyor ve tüm ihtiyaçlarınızı öncesinde hazır bulunduruyoruz.

Uluslararası Nakliyat

[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]

İstanbul Uluslararası Taşımacılık

İstanbul dan teslim alınan eşyalar İstanbul uluslararası taşımacılık hizmeti kapsamında tüm taşıma yolları ile teslim edilir. Sizler sadece adres veriyorsunuz. Ardından adresinize gelen ekibimiz çay bardağından beyaz eşyalara kadar tümünü paketleme işlerini yapmaktadır. Nasıl olacak diye hiç düşünmeyin. A’dan z’ye tüm nakliyat hizmetlerini bize bırakabilirsiniz. Profesyonel firmadan hizmet almak için mutlaka gideceğiniz adresin tam açık adres olarak bildirmeniz gerekmektedir. Yol, güzergah planlaması gibi planlı hareket ederek süreci en iyi şekilde yönetmek istiyoruz. Bu sebeple taşınma olacağı gün öncesinde mutlaka boyut nakliyat şirketinden fiyat almanızı tavsiye ederiz.

Uluslararası Nakliyat

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][/siteorigin_widget]

İstanbul Yurtdışına Eşya Taşıma

Eşyalarınızı yanınıza alarak tek başınıza hiç bir prosedür bilmeden farklı ülkeye taşınmak, pek kolay bir durum değildir. Ciddi güvenlik, gümrük onayları gibi ekstra işlemler yapmanız gerekmektedir. İstanbul yurtdışına taşınma sürecinde büyük öneme sahip nakliye firmalarının ise mutlaka sahip olması gereken özellikler bulunmaktadır. Profesyonel çalışan uluslararası taşımacılık şirketimiz tüm gümrük işlemlerini sizleri hiç uğraştırmadan yerine getirmektedir. Boyut nakliyat ile farklı ve tamamen sizlerin menfaatine göre hazırlanmış planlamalarımıza göz atabilirsiniz.