Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Uzun yıllardır sektöründe öncü boyut nakliyat parça eşya taşıma hizmeti içinde tercih edebileceğiniz firmadır. Kurumsal nakliye hizmeti ile tanışarak sizlerin ve çevrenizdekilere önerebileceğiniz doğru hizmeti alabilirsiniz. Taşıtmak istediğiniz parça eşya dilediğiniz noktadan alınır, özenle paketlenir ve istediğiniz konuma teslim edilir. Firmamızın belli başlı prosedürleri tamamiyle tecrübemiz ile oluşturulmuş olup gerek hasarsız taşıma gerekse müşterilerimize sürecin doğru yöneltileceği garantisi verilmektedir.

Binlerce başarılı referansımız ile kurumsal parça eşya taşıma hizmetini veren firmamız tüm süreç hakkında uzmanlaşmıştır. Her birey eşyasına değer vermektedir. Bu sebepten ötürü eşyalarınızı işini bilen ehli kişilere teslim etmeli ve sorun çıkma olasılığını ortadan kaldırmalısınız. Parça eşya taşınırken ister tarihi eser olsun ister manevi değeri olsun bizim için paha biçilemez bilinci ile kusursuz taşınması sağlanır.

Parça Eşya Taşıma Nasıl Yapılır

Parça eşya taşıma yapılması kaç parça olacağı, hacim ve ağırlığı önemli olmaktadır. Evden eve nakliyat ekibimiz tarafından görevlendirilecek uzman kişiler taşınacak parçanın sorunsuz olarak olduğu yerden alınmaktadır. Unutmadan tüm taşıma/nakliye işlemleri öncesinde mutlaka sözleşme karşı taraflı olarak imzalanarak eşyalarınızın garanti kapsamı altına alınmaktadır. Tüm prosedürler kafanızda oluşabilecek soruların cevaplarını içermektedir.

Anlaşma sağlandıktan sonra adresinize gelecek ekibimiz boyut nakliyat firmamızı temsil etmesinden ötürü kurumsal firmamıza yakışır halde hizmet sağlayacaktır. İmzalar atıldı, sözleşme yapıldı ve ardından ekibimiz havalı naylonlar ile parça eşya taşıma haline getirecektir. Eşyalarınız gerekli ise asansörlü nakliyat aparatı getirilebilir gerek yok ise ekibimiz tarafından araçlarımıza taşınır. En önemlisi ise eşyaların kamyona istiflenmesidir. Aracın belli bir miktar yol yapacağı düşünülürse eşyaların taşınma esnasında düşmesini, kırılmasını önlemek adına düzenli şekilde konması çok önemlidir. Fakat merak etmeyin bunun için yeterince tecrübeli ekibimiz bulunmaktadır.

parça eşya taşıma
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]

Parça Eşya Taşıma Araçları

Onlarca araç filosu ile hizmet veren evden eve nakliyat firmamız parça eşya taşıma için ayrı araçlarımız bulunmaktadır. Normal ev taşıma kamyonları değil, parçanızın adetine göre araç gönderilir. Parça taşınırken kullandığımız araçlar dünyanın önde gelen ve 5 yaşını geçmemiş araçları kullanıyoruz. Herhangi bir arıza yapma, yolda kalma gibi problemler ile müşterilerimizi mağduriyet yaşatmadan yeni yerlerine ulaştırıyoruz.

Parça eşya taşınırken eşyanızın adeti ve hacmi bizler için çok önemli olmaktadır. Bu sebeple ücretsiz olarak gelecek olan keşif ekibimiz eşyanın çaplarını ölçecek olup ona göre araç temini gerçekleştirecektir. Hemen boyut nakliyat ile anlaşarak eşyalarınızı sorunsuz taşıma ile tanıştırın.

parça eşya taşıma
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][/siteorigin_widget]

Sigortalı Parça Eşya Taşıma

Parça eşyalar taşınırken boyut nakliyat tarafından tamamıyla sigortalanarak taşınır. Eşyanıza paha biçilemez olarak değerlendirdiğimiz için sigortalama işlemini taşınma öncesinde gerçekleştiriyoruz. Önemli ve kıymetli eşyalarınızı aldıktan sonra profesyonel sizin taşınmanıza atanmış olan personelimiz eşyalarınızın sigortalanması için tespit yapması bir kaç dakika içerisinde gerçekleştirilir.

İstanbul dan Türkiye’nin neresine isterseniz parça eşya taşıma hizmetini sigortalı ve garantili olarak taşıyoruz. Eşyalarınız araca alındıktan sonra da sigorta kapsamında olmasından ötürü sizlere sorunsuz ve ekstra masrafsız bir taşınma hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. Boyut nakliyat ile eşyalarınızı en iyi fiyatlar ile taşıtabilirsiniz.